5 Aralık 2010 Pazar

4 yaşında kredi kartı var

http://3.bp.blogspot.com/_HFq4WYpkg6I/TPvKSsqbFLI/AAAAAAAABHY/SbgScDPUNy0/s400/4-yasinda-kredi-karti-var-008.jpg

Bu haberimizin anafikri; Çocuklar çocuk olmalı...

Doğduğu günden beri dünya basınının yakından izlediği, giydiği kıyafetlerden taktığı takılara kadar her şeyi olay olan Suri'nin paranın değerini şimdiden öğrenmesini isteyen anne-babası kızlarına küçük bir bütçe ayırdı.

Parasını dilediği gibi harcayan küçük Suri geçtiğimiz günlerde Prag'da ailesine kendi kartıyla yemek ısmarladı, garsonlara yüklü bir bahşiş bıraktı!

Hollywood'un en popüler çiftlerinden Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızı Suri, dört yaşına gelmiş olmasına rağmen halen annesinin kucağından inmiyor.

Paparazzileri gördüğünde annesinin kucağından inmek istemeyen Suri'nin basının ilgisine bir türlü alışamadığı söyleniyor.

Tom Cruise'un Holmes'a Suri'yi daha fazla kucağında taşımaması yönünde uyardığı ancak Suri'nin bu huyundan bir türlü vazgeçemediği belirtiliyor.

Yakında okula başlayacak olan Suri'nin bu durumu, Cruise ve Holmes'u kara kara düşündürüyor.

Daha önce Suri'nin topuklu ayakkabı giymesi ve ruj sürmesi uzmanları tarafından eleştirilmişti.

Uzmanlar küçük kızın yaşına göre davranmadığını "Böyle şeylere özense bile izin verilmemeli" açıklamasını yapmıştı. Eleştirilere daha fazla dayanamayan Katie Holmes, sonunda konu ile ilgili sessizliğini bozarak, Suri'nin giydiği ayakkabıların her küçük kızın isteyebileceği dans ayakkabıları olduğunu söylemişti.