5 Şubat 2014 Çarşamba

Turbobit ve letitbit ağırlıklı pps-ppd odaklı ziyaretçilere açık kaliteli forum siteleri

Merhaba, turbobit ve letitbit ağırlıklı paylaşım yapılan kaliteli forumları paylaşacağım. Hızlı güncellenen ve spamden uzak, paylaşım odaklı film paylaşım forumları..

divxm.net - Uzun zamandır piyasadalar. Kesinlikle fenomen kadro. Sadece kendi sitelerine çalışan bir ekip var. Film konusunda çok bilgili bir kadro. Tek sorunları filmleri çok fazla partlara bölüyorlar. Burada free kullanıcılar ve kazancın artması düşünülmüş fakat free kullanıcı zaten oradan 1080p filmin 10 partını indirebilecek kadar sabırlı değil. Bir gün tek linke dönerlerse kesinlikle daha iyi olur. Dip not; kesinlikle güncel, hızlı ve düzenliler.

divxd.com - 2010'da açıldı. Başlarda oldukça spam yapılıyordu. Pek göze batan icraatları yoktu. Şimdilerde film ve dizi için en güvenilir, sağlam ve güncel kaynaklar listesinde. Çok kaliteli paylaşımcıları moderatör ekibinde görmek güzel. Turbobit, letitbit ağırlıklı ve kesinlikle güncel.

divxzevki.net - Uzun süredir hayatta. Yaşlılığında vermiş olduğu bir yıpranmışlık var. Özellikle eskilerde piyasa hiç bulamayacağınız arşivlik filmleri rapidshare olarak rahatlıkla buluyordunuz. Şimdilerde forum kadrosunu biraz amatör buldum. Yine de eski ve kaliteli paylaşımcılar orada devam ediyor.

derinport.in - Dizi paylaşımında çok güncel değil. Özellikle bluray dual filmler üzerine yoğunlaşmışlar. Bluray filmler için düzenli ve sistematik çalışıyorlar. Kategorilerde karışıklık yaşama olasılığınız çok az.

Evet ppd-pps odaklı paylaşım yapan dizi ve film ağırlıklı sitelerden bahsettik. Bluray arşivi yapmak isteyenler fikir edinebilmişse ne mutlu...